13:49, 16 Липня 2019

На розвиток чотирьох міст на Волині Уряд виділив значні кошти

На підтримку малих міст України Уряд виділив 1,4 мільярда гривень, серед них і міста Волині — Любомль, Рожище, Камінь-Каширський та Берестечко.

Про це повідомили у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України.

На здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Камінь-Каширський отримає 11018,249 грн., Любомль (Любомльська міська ОТГ) — 12815,959 грн., Рожище — 10326,270 грн. та Берестечко — 1364,027 грн.

Зауважують, що всі чотири волинські громади, які отримають від уряду гроші на свою підтримку члени Асоціації міст України для якої підтримка малих міст та селищ серед пріоритетів діяльності АМУ. Так, готуючись до XV Українського муніципального форуму, Асоціація провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст і селищ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, у відповідь на неодноразові запити АМУ, цьогоріч 18 червня, у виступі на «Дні Діалогу з владою» під час муніципального форуму та 24 червня, на нараді з головами малих міст, висловив позицію про необхідність малих міст та селищ.

4 липня Асоціація міст України звернулася до Уряду з проханням терміново розглянути питання щодо виділення 1,4 мільярда гривень на підтримку малих міст та селищ. І вже за менш ніж тиждень Уряд схвалив рішення про виділення цієї суми з державного бюджету місцевим на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабміну представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Того самого дня, завдяки злагодженій співпраці Асоціації міст України та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення оперативно погодили.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: