09:13, 05 Березня 2021

На ремонт доріг на Волині пропонують виділити понад 122 мільйони

Депутати Волинської обласної ради погодили виділення коштів на ремонти місцевих доріг. 

Про це йдеться на сайті Волиньради.

Вчора, 4 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики обласної ради. Депутати погодили розпорядження голови ОДА “Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  на 2021 рік”.

Йдеться про суму 122,379 мільйона гривень. З цих коштів нададуть субвенцію місцевим бюджетам в сумі 120,559 мільйона гривень для проведення капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності. Крім того, запропонували передати бюджетні призначення у сумі 1,82 мільйона гривень районному бюджету Камінь-Каширського району на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 031169 Собіщиці-Колодії-Вовчицьк – (М-07) – Комарове-Розничі-(Р-14) (на ділянці км 8+700 до км 9+200; км 9+700 до км 26+000) для продовження реалізації проєкту в рамках міжнародної технічної допомоги ЄС “Дороги, що з’єднують польські та українські кордони”.

Голова бюджетної комісії Орест Маховський пояснив депутатам, що перелік доріг затвердили розпорядженням голови ОДА ще 29 січня 2021 року.

“Але на той час ще не діяло рішення “Про обласний бюджет на 2021 рік”, яким передбачили, що всі трансферти обласного бюджету повинні погоджуватися з постійною комісією з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Тому таке розпорядження щодо перерозподілу субвенції ми розглядаємо зараз”, — додав Орест Маховський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: