16:56, 14 Лютого 2023

На Ратнівщині відкрили чергову поліцейську станцію

Сьогодні, 14 лютого, на Волині відкрили ще одну поліцейську станцію – у селищі Ратне. Це черговий пункт безпеки в області, до того ж, у дуже потрібному нині місці.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Участь у відкритті взяли заступник начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак, начальник Ковельського РУП Андрій Литвин, голова Ковельської районної адміністрації Ольга Черен, голова громади Віталій Бірук та представники місцевої поліції.

Службу тут нестимуть два досвідчені поліцейські – Юрій Лахтюк та Андрій Корецький. До їхньої території обслуговування належать 23 населені пункти, що входять до громади, та центр – селище Ратне, загалом кількість населення сягає понад 23 тисячі мешканців. Обидва поліцейські наголошують: головне у їхній роботі нині – безпека та спокій кожного мешканця, для цього вони прикладатимуть максимум зусиль. Правоохоронці для виконання обов’язків матимуть службові автомобілі і все необхідне, зокрема, обладнане приміщення у центрі селища. До слова, одне авто придбано за кошти громади, купівлю іншого профінансувала Національна поліція.

Сергій Козак наголосив, що сьогодні перед поліцейськими офіцерами стоїть важливе завдання – виправдати довіру населення та органів місцевого самоврядування: «Пам’ятайте, що за результатами вашої роботи люди будуть давати оцінку усім правоохоронцям. У час війни наша місія залишається незмінною – служити та захищати, тому піклуйтеся про своє населення, допомагайте їм, будьте надійним тилом».

Голова Ратнівської ТГ Віталій Бірук зауважив, що участь у проекті вирішили взяти, побачивши позитивні результати роботи поліцейських у інших сусідніх громадах.

«Ми сподіваємося, що в нашому прикордонні хлопці, які будуть нести службу, стануть нашою надійною опорою, і це посилить безпеку тут», – зауважив він.

Насамкінець, Сергій Козак вручив голові громади сертифікат учасника проекту «Поліцейський офіцер громади».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: