18:10, 12 Липня 2018

На Ратнівщині відзначили матерів-героїнь

Зі співами та частуваннями у Ратнівській районній бібліотеці відзначили жінок, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Зустріч відбулася сьогодні, 11 липня 2018 року. Долучився до урочистого дійства й голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, 14-ом «почесним» мамам Ратнівщини Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне «Мати-героїня»:

Ніні Бляшик с. Щедрогір (7 дітей);

Оксані Бурчак с. Броди (7 дітей);

Раїсі Вакуліч с. Велимче (6 дітей);

Валентині Грицевич с. Броди (6 дітей);

Наталії Кобець с. Річиця (5 дітей);

Валентині Лагодюк с. Річиця (7 дітей);

Ірині Ладичук с. Замшани (7 дітей);

Оксані Мельник с. Залухів (5 дітей);

Ніні Октисюк с. Березники (5 дітей);

Олені Октисюк с. Березники (6 дітей);

Марині Пикун с. Мельники-Річицькі (7 дітей);

Тамарі Пословській с. Прохід (6 дітей);

Тамарі Сидорук с. Березники (6 дітей);

Лідії Тричук с. Витень (6 дітей).

Варто зазначити, що за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей відповідно до указів Президента України у період з 2010 року по 2018 рік звання України “Мати-героїня” удостоєно 13 303 волинянки. Всього по Україні почесне звання отримали понад 165 тисяч жінок. У поточному році, відповідно до Указу Президента України від 11 травня 2018 року № 121 присвоєно почесне звання 128 багатодітним матерям. Привітав жінок особисто керівник найвищої виконавчої гілки влади в області:

“Давайте будемо говорити про те, як нам буде краще. Діти виростуть, з`являться внуки. Хтось розійдеться, хтось лишиться вдома. Будемо будувати дитячі садки, добудовуємо школи, які стояли по 10 років. Одним словом, планів багато, а у вас їх ще більше. Вам ще «довиростити» дітей, вивчити, допомогти влаштуватися і багато іншого. Головне, що ви робите добру справу. Мені хотілося б, аби хвороби минали ваші родини, діти щоб пам`ятали про батьків і робили так, щоб вам було весело жити. Оптимізму, доброго настрою, міцного здоров`я та легкого життя Вам”, – побажав Олександр Ілліч.

Між іншим, окрім нагрудних знаків, проведено виплату одноразової грошової винагороди в розмірі 17 тис 620 грн всім багатодітним жінкам. До слова, до Адміністрації Президента України вже надіслано документи на присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” ще на 101 багатодітну волинянку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: