19:22, 20 Вересня 2023

На проспекті Волі у Луцьку перевірять кафе та магазини на наявність договорів щодо вивезення сміття

Перевірку суб’єктів господарювання планують здійснити луцькі муніципали.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

«До уваги усіх підприємств, установ, організацій, що розміщені на проспекті Волі та дотичних вулицях.

До департаменту муніципальної варти звернулося ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» щодо виявлення суб’єктів господарювання, які не уклали договори на вивезення відходів.

Доводимо до Вашого відома, що згідно норм чинного законодавства, зокрема Законів України “Про відходи”, “Про благоустрій населених пунктів”, Правил благоустрою міста Луцька та з метою недопущення несанкціонованого підкидання сміття в контейнери для збору твердих побутових відходів, перенакопичення відходів у контейнерах, створення стихійних сміттєзвалищ, у кожного суб’єкта господарювання повинен бути договір на їх вивезення, укладений з ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Неодноразово виявляли, що окремі магазини, кафе та інші торгові об’єкти здійснюють «підкидання» сміття в загальні контейнери на прибудинкових територіях, що спричиняє їх переповнення та засмічення вказаних територій.

Починаючи з 25 вересня і до 6 жовтня цього року проводитимуть перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на проспекті Волі у Луцьку на наявність таких договорів.

Тому радимо усім суб’єктам господарювання не чекати припису інспектора, а уже звертатися до ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», за адресою м. Луцьк, вул. Дубнівська, 64 для укладання договорів.

У разі не укладання договорів, винних осіб притягуватимуть до адміністративної відповідальності відповідно до ст.152 КУпАП.

Отримати інформацію про документи, які необхідно подати для укладання договору можна за номерами телефонів:  (0332) 245527, 099 624 55 27.

Графік роботи ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс»:

Понеділок – четвер: з 08:00 до 17:00;  П’ятниця: з 08:00 до 15:45.

Обідня перерва з 12:15 до 13:00», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: