09:30, 16 Квітня 2019

На потреби армії волиняни спрямували понад 70 мільйонів гривень

Протягом першого кварталу 2019 року на Волині до держбюджету сплатили 70,1 мільйона гривень військового збору. Це на 21 відсоток більше проти аналогічного періоду торік, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Стабільний ріст надходжень військового збору зумовлений як підвищенням соціальних стандартів оплати праці, так і більш відповідальним ставленням найманих працівників до питання власного офіційного працевлаштування, – констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Лише з легальної заробітної прати працедавець сплачує податки до бюджетів усіх рівнів. Це означає, що кожен офіційно працевлаштований громадянин може розраховувати на соціальні виплати у випадку втрати працездатності та отримуватиме в майбутньому пенсію відповідно до особистого внеску на соціальні потреби. Тож, ігнорувати вимоги закону не варто за жодних умов, оскільки безвідповідальна позиція працедавця в питанні належного оформлення своїх працівників наслідком має втрати бюджету та позбавлення соціальних гарантій громадян. Така практика неприпустима», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

У межах компетенції фахівці ДФС вживають комплекс заходів з тим, щоб запобігти використанню неоформленої належним чином робочої сили.

«Ми намагаємося переконати працедавців поважати права найманих осіб та дбати про інтереси держави і громади. Саме офіційно виплачена зарплата – основне джерело надходжень ПДФО до місцевих бюджетів та військового збору. Отож, без жодного перебільшення, в  умовах військового протистояння офіційна зарплата – стратегічно важливе для національної безпеки та подальшого розвитку країни питання», – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: за підсумками січня–березня 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку – 30,5 мільйона гривень, на території Луцького району – понад 5,6 мільйона гривень, у м. Ковель – понад 4,4 мільйона гривень, у м. Володимир-Волинський – 3,6 мільйона гривень військового збору, у м. Нововолинськ – понад 3,2 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: