20:20, 05 Квітня 2020

На полігоні «Десна» випробовують модернізований дослідний танк Т-72

На Чернігівщині, фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки випробовують модернізований дослідний зразок танку Т-72, що виготовлений для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляють на веб-сайті Міністерства оборони України.

Випробувальною бригадою інституту здійснюється перевірка основних тактико-технічних характеристик в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації.

На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлений прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю ведення вогню керованою ракетою.

Танк оснащений комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутниковою навігаційною системи, що дозволить більш ефективно застосовувати озброєння машини під час ведення бойових дій.

З огляду на збільшення маси, встановлено потужніший двигун, здійснена заміна елементів ходової частини та додана система відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини.

Для покращення захисту в ході бою, вдосконалено комплекс динамічного захисту та оновлена система протипожежного обладнання.

Випробування продовжуються, планується виконання стрільб із метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: