11:37, 14 Квітня 2021

На підтримку армії волиняни сплатили понад 90 мільйонів гривень військового збору

За підсумками першого кварталу 2021 року з легальних доходів волинян до держбюджету сплатили 91,4 мільйона гривень військового збору. Це на 18 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

Ріст надходжень військового збору свідчить про належну податкову культуру більшості господарюючих суб’єктів Волині, оскільки саме працедавці виступають податковими агентами найманих осіб у питанні нарахування і сплати ПДФО і військового збору з легальної заробітної плати, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«В умовах військового протистояння ніхто не повинен уникати свого конституційного обов’язку сплачувати податки для потреб держави. Своєчасне фінансування заходів оборонного характеру – питання особистої безпеки кожного з нас і загалом спроможності країни ефективно протидіяти агресії ворога. Кожен, хто має офіційне робоче місце, щомісяця робить фінансовий внесок для підтримки національного війська», –  наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців зазначила, що громадяни, які торік отримали доходи, з яких не сплачено податків, мають можливість задекларувати  їх до 1 травня. Добровільне подання декларації про доходи передбачає самостійне визначення до сплати ПДФО і військового збору.

Для подання декларації варто  скористатися можливостями Електронного кабінету. Зокрема, на офіційному веб-порталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи».

За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.

Нагадаємо, що подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік – конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: