21:40, 21 Грудня 2019

На підприємстві у Луцьку виявили алкоголь ввезений в Україну з порушенням митного законодавства

В ході операції «Акциз-2019» та «Рубіж-2019» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області провели заходи направлені на детінізацію ринку обігу підакцизних товарів.

Про це повідомляє ДПС у Волинській області.

Так, в рамках проведення фактичної перевірки одного із підприємців м. Луцька встановили факт здійснення господарської діяльності без одержання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. В ході обстеження вищевказаної торгової точки виявили значну партію елітного алкогольного напою, який був ввезений на територію України з порушенням норм митного законодавства.

За результатами проведених з незаконного обігу вилучили понад 300 літрів елітного алкоголю без марок акцизного податку. Орієнтовна вартість вилучених алкогольних напоїв становить 100 тис.грн.

Відносно підприємця склали два адміністративні протоколи за ч.1 ст.164 та ч.1 ст.164-5 КУпАП (відповідальність за вищевказані адміністративні правопорушення понад 34 тис. грн з конфіскацією вилучених підакцизних товарів), матеріали адміністративних справ скерували до Луцького міськрайонного суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: