23:12, 23 Лютого 2021

На озері Велике Згоранське на Волині відбулися змагання з підльодного лову риби

21 лютого відбулися змагання з підльодного лову риби. Захід провели на оз. Велике Згоранське, поблизу села Згорани Любомльської міської ТГ. У змаганнях взяли участь 20 команд, серед яких рибалки-любителі та рибалки-спортсмени Любомльської та Шацької громад.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Організатори змагань, а саме Любомльська районна організація «Українське товариство мисливців та рибалок» на чолі з Олександром Мікульським, зазначали, що метою змагань стало масове залучення рибалок-аматорів до риболовного спорту, опановування технікою різноманітних видів риболовлі та організація дозвілля людей.

Перед початком заходу начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик провів масово-роз’яснювальну роботу з учасниками змагань. Обговорення відбулось у форматі «запитання-відповідь»: присутні активно долучались до діалогу, багато питань стосувалося Правил любительського та спортивного рибальства, зокрема основних правил риболовлі взимку та дозволених знарядь.

Державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля здійснювали контроль за дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства під час змагань.

Після завершення спортивної частини переможців нагороджено призами від організаторів змагань. Також було представлено додаткові номінації: «Найбільший трофей», «Наймолодший рибалка», «Найстарший рибалка» та «Найкраще спорядження» .

Волинський рибоохоронний патруль вдячний організаторам змагань за популяризацію риболовного спорту, підвищення спортивної майстерності та пропаганду здорового способу життя.

Додаткова інформація

Нагадують, що любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком, не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу. Нагадуємо, що п. 4.7 Правил рибальства передбачає, що застосування   живої  насадки – живця  на  рибальських снастях дозволяється із числа тих видів риб,  які не перелічені  в додатку правил.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: