18:53, 13 Травня 2022

На озері Довге на Волині порушник завдав шкоди природі на понад шість тисяч гривень

12 травня волинські рибоохоронці викрили грубе порушення Правил рибальства на озері Довге, поблизу села Тур Заболоттівської громади Ковельського району.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Житель села Заболоття з дерев’яного човна за допомогою сітного знаряддя лову встиг виловити чотири екз. карася сріблястого. Розрахунок за незаконний вилов здійснили відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів» в редакції КМУ від 06.10.2021, за яким компенсація за одну незаконно виловлену особину карася сріблястого становить 1 581 грн. Таким чином порушник завдав збитків рибним запасам на суму 6 324 грн.

На викриту особу оформили адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди. Знаряддя лову вилучили.

Волинський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Нагадуємо, що з 11 квітня на Волині триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство поза нерестовою ділянкою з берега з однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: