14:03, 28 Грудня 2021

На окремих автобусних маршрутах у Луцьку зміняться перевізники

Сьогодні члени виконавчого комітету ухвалили рішення про розірвання договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом та призначили нових тимчасових перевізників.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, за зверненням КП “Луцьке підприємство електротранспорту”, вирішили розірвати з 1 січня 2022 року договори на перевезення пасажирів за маршрутами № 25 та № 29.

До проведення конкурсу та визначення перевізника призначили перевізником на автобусному маршруті № 25 – ТзОВ “Преміум-сервіс ЛТД”. Крім того, змінили й сам маршрут. Тепер автобуси курсуватимуть такими вулицями: с.Великий Омеляник, Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Об’їзна, Дубнівська (місця міжзмінного відстою у с.Великий Омеляник та на вул. Дубнівській).

Також вирішили розірвати договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 3 з ФОП Макарчук М.П. До проведення конкурсу та затвердження результатів призначили перевізником на цьому маршруті – ТзОВ “Преміум-сервіс ЛТД”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: