08:43, 29 листопада 2022

На охорону довкілля волинські платники спрямували 19,2 мільйона гривень екологічного податку

Упродовж січня-жовтня цього року волинські господарюючі суб’єкти сплатили  до бюджету 19,2 мільйона екологічного податку.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ  ДПС у Волинській області.

Із загальної суми надходжень екологічного податку в області 14,2 мільйона гривень спрямували до загального фонду, п’ять мільйонів гривень – надходження  спецфонду.

Піклуватися про довкілля потрібно, чесно сплачуючи податки, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Тому господарюючі суб’єкти, діяльність яких завдає шкоди навколишньому середовищу, зобов’язані зареєструватися платником екологічного податку.

Зокрема, реєстрацію платником екологічного податку повинні мати всі СГД, які здійснюють викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та розміщують відходи у спеціально відведених місцях.

Водночас у податковій службі наголошують: Волинь належить до регіонів, у яких не ведуться активні бойові дії. Отож, платники податків зобов’язані дотримуватися вимог закону і своєчасно перераховувати податки до бюджету.

Ефективна протидія військовій агресії рф вимагає належного фінансового забезпечення, як і вирішення поточних питань соціально-економічного характеру. Лише за умови неухильного дотримання вимог податкового законодавства всіма платниками держава і громади отримуватимуть кошти для протидії ворогу і фінансування соціальної сфери.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: