22:40, 20 Липня 2019

На митному посту «Ягодин» працює група європейських радників

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» працює група європейських радників високого рівня.

Про це на своєму сайті повідомили митники.

Мета візиту — ознайомлення з роботою, технічним та технологічним оснащенням, рівнями синхронності процедур прикордонного та митного контролів, взаємодії з суміжною стороною.

Детальні відповіді на такі питання необхідні у рамках опрацювання проекту “Стратегії інтегрованого управління кордонами України”, у якій митний пост «Ягодин» має вагоме значення як один із найпотужніших коридорів вантажного автомобільного сполучення з Європою.

Щодо практичних пропозицій Волинської митниці ДФС, презентували інтелектуальну систему керування рухом автомобілів в МАПП «Ягодин». Вона покликана оптимізувати роботу пункту пропуску, аби позбутися морально застарілих технологічних рішень, що ґрунтуються  на ручному режимі внесення інформації та її паперових носіях. Автоматизація і максимальне уникнення людського фактору в процесах переміщення автомобілів та товарів через пункт пропуску, який буде керуватися електронною системою шлагбаумів з підсистемами відеоконтролю та зчитування номерних знаків і документів, забезпечить ритмічність роботи в зоні прикордонно-митного контролю.

Також посадові особи Волинської митниці та Луцького прикордонного загону надали іноземним експертам іншу інформацію, яка їх цікавила.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: