22:16, 15 Лютого 2023

На меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку вшанували воїнів-афганців

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначають 34-ту річницю виведення військ з республіки Афганістан. Ця подія відбулася у далекому 1989-му році.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Час віддаляє нас від тих днів, та патріотизм “афганців” вражає і дотепер. Адже у 2014 році тисячі їх відправилися добровольцями на Схід боронити Україну.

Аби віддати їм належне, на меморіальному комплексі “Вічна слава” у Луцьку зібралися громадські активісти, ветерани війни в Афганістані та представники влади. Після хвилини мовчання, слово взяв Григорій Павлович – голова Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Він повідомив, що волинян-афганців, які пішли на війну з російським агресором, за статистикою майже півсотні. Це мужні люди, бо вони переймаються не лише майбутнім своїх онуків, а й України. Тому слід гідно оцінити їх самовіддачу та подвиг.

Згодом присутні поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та прочитали молитву за тих, хто не дожив до наших днів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: