13:34, 04 Квітня 2022

На маршрутах у Луцьку сьогодні працюють 120 автобусів та тролейбусів

Сьогодні, 4 квітня, у Луцьку перевезення пасажирів здійснюють 90 автобусів та 30 тролейбусів. Всього 120 транспортних засобів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На автобусний маршрут № 2 виїхали автобуси екологічного стандарту Євро 5, низькопідлогові, великої пасажиромісткості. Також збільшили кількість автобусів на маршруті № 1 до шести одиниць.

На приміських автобусних маршрутах перевезення здійснюють 10 автобусів.

Розрахуватися за проїзд в міських автобусах та тролейбусах можна виключно за допомогою електронних носіїв (персоніфікований та неперсоніфікований електронний квиток, банківська картка, разовим квитком на дві або три поїздки та за допомогою мобільного додатку на смартфоні).

Одночасно нагадуємо, що для зручності користування громадським транспортом та відстеження руху міського громадського транспорту рекомендують пасажирам користуватись мобільними додатками “Сіті Кард”, “Сіті Бус Луцьк” та “Easy Way”.

Разом з тим повідомляють, що у зв’язку з роботами по переміщенню серверного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду у більш безпечний район, відсутня інформація про рух автобусів та тролейбусів на екранах “розумних зупинок”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: