12:35, 31 Березня 2022

На маршрутах у Луцьку працюють 122 автобуси та тролейбуси

Сьогодні, 31 березня,  у Луцьку перевезення пасажирів здійснюють 92 автобуси та 30 тролейбусів. Всього 122 транспортних засоби.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відновили роботу автобусів на маршруті № 25 – с. Великий Омеляник – Карбишева. Схема руху автобусів 25-го маршруту передбачає кільцевий рух вулицями Винниченка, Перемоги, Соборності, 40-й квартал, а у зворотному напрямку – проспектами Відродження, Волі.

Змінили схему руху автобусів маршруту № 30, запровадили кільцевий рух автобусів по проспектах Волі, Відродження, 40-й квартал, а у зворотному напрямку – по Соборності, Перемоги, Винниченка.

На приміських автобусних маршрутах перевезення здійснюють 10 автобусів.

Розрахуватися за проїзд в міських автобусах та тролейбусах можна виключно за допомогою електронних носіїв (персоніфікований та неперсоніфікований електронний квиток, банківська картка, разовим квитком на дві або три поїздки та за допомогою мобільного додатку на смартфоні).

Одночасно нагадуємо, що для зручності користування громадським транспортом та відстеження руху міського громадського транспорту рекомендують пасажирам користуватись мобільними додатками “Сіті Кард”, “Сіті Бус Луцьк” та “Easy Way”.

Разом з тим повідомляють, що у зв’язку з роботами з переміщення серверного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду у більш безпечний район, відсутня інформація про рух автобусів та тролейбусів на екранах “розумних зупинок”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: