14:32, 01 Квітня 2022

На маршрутах у Луцьку працюють 117 автобусів та тролейбусів

Станом на сьогодні, 1 квітня, у Луцьку перевезення пасажирів здійснюють 87 автобусів та 30 тролейбусів. Всього 117 транспортних засобів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На автобусний маршрут № 2 виїхали автобуси екологічного стандарту Євро 5, низько-підлогові, великої пасажиромісткості.

Відновили роботу автобусів на маршруті № 25 – с. Великий Омеляник-Карбишева. Схема руху автобусів 25-го маршруту передбачає кільцевий рух вулицями Винниченка, проспектами Перемоги, Соборності, 40-й квартал, а в зворотному напрямку — проспектами Відродження, Волі.

Змінена схема руху автобусів маршруту № 30, запроваджено кільцевий рух автобусів по проспектах Волі, Відродження, 40-й квартал, а в зворотному напрямку – по Соборності, Перемоги, Винниченка.

На приміських автобусних маршрутах перевезення здійснюють 10 автобусів.

Розрахуватися за проїзд в міських автобусах та тролейбусах можна виключно за допомогою електронних носіїв (персоніфікований та неперсоніфікований електронний квиток, банківська картка, разовим квитком на дві або три поїздки та за допомогою мобільного додатку на смартфоні).

Одночасно нагадуємо, що для зручності користування громадським транспортом та відстеження руху міського громадського транспорту рекомендують пасажирам користуватись мобільними додатками “Сіті Кард”, “Сіті Бус Луцьк” та “Easy Way”.

Разом з тим повідомляємо, що у зв’язку з роботами по переміщенню серверного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду у більш безпечний район, відсутня інформація про рух автобусів та тролейбусів на екранах “розумних зупинок”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: