14:32, 11 Квітня 2023

На Маневиччині встановили меморіальну дошку на честь загиблого Героя

У селі Колодії, на території місцевої гімназії, відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Петру Васильовичу Леончуку, яку встановили за ініціативи військових побратимів.

Про це йдеться на сайті Маневицької громади.

Вшанувати пам’ять Захисника прийшли його родина, друзі, односельчани, учні та вчителі, а також представники місцевої влади, настоятелі храмів селища Маневичі та села Колодії. Право відкривати меморіальну дошку надали найдорожчим людям загиблого Героя — дружині та дочці.

Чин освячення здійснив настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Михайло Мельничук. Спільною молитвою та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисника України. Учні з неприхованим сумом поклали квіти та декламували вірші, присвячені пам’яті земляка.

Слова вдячності та жалю висловили рідним загиблого начальник відділу освіти молоді та спорту Маневицької селищної ради Валерій Марчук, директор місцевої гімназії Ірина Бондарчук, староста села Оксана Зінчук, настоятель Свято-Миколаївського храму священник Юрій Привиденець.

Після закінчення заходу донька Юлія подякувала від сім’ї захисника всім небайдужим жителям громади та села Колодії за щирі слова співчуття, допомогу та організований захід. Після завершення учасники заходу, схиливши голови в пошані, поклали квіти до могили Героя України.

“Завдяки таким мужнім хлопцям, як Петро Васильович, ми можемо вчитися, працювати, жити і вірити в те, що наша держава має майбутнє. Наше завдання не лише сьогодні, а й завжди – пам’ятати про них”, — зазначають у Маневицькій селищній раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: