12:00, 26 Квітня 2019

На «Lutsk Food Fest» приїдуть фіналісти «Євробачення»

Менш, ніж за три тижні у Замку Любарта відбудеться черговий гастрономічний фестиваль “Lutsk Food Fest: Гастро Тур”. Ювілейний п’ятий сезон фестивалів вуличної їжі стартує 11-12 травня.

Про це повідомляють організатори.

“Настав час зізнатися у всіх смачних та гедоністичних гріхах, які ми, організатори, готуємо для лучан. Наш фестиваль – це не лише їжа, а в першу чергу емоції, які ми живимо атмосферою Луцького замку, унікальними резидентами, підсилюємо виступами спікерів та сміливо підриваємо крутезною музичною програмою”, – кажуть організатори.

Очолювати найгучніший музичний рейвах на сцені “Lutsk Food Fest: Гастро Тур” буде дует “YUKO”. Український гурт, що поєднує в своїй творчості фольклор та електронну музику. Група, яка вражає слухачів незвичним звучанням та оригінальною інтерпретацією українських автентичних текстів вже готується вперше виступити у Луцьку.

Позначайте у своїх календарях 11-12 травня, ставте нагадування, підписуйтесь на нас у “Фейсбук” та “Інстаграм”.

Довідково: гурт взяв участь у національному відборі на 64-ий пісенний конкурс «Євробачення». Згідно з результатами глядацького голосування та журі, гурт вийшов до фіналу національного відбору, де посів четверте місце.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: