09:41, 02 Серпня 2021

На літсцені «Бандерштату» виступить Юрій Журавель

Юрій Журавель виступить 7 серпня на літературній сцені ювілейного «Бандерштату».

Про це інформують на сторінці фестивалю у «Фейсбук».

Музикант, лідер та вокаліст гурту «OT VINTA», письменник, художник, аніматор, громадський діяч, актор і сценарист.

Саме його малюнки ілюстрували книгу «Мазепа. Крок до правди» та роман відомих українських письменників Братів Капранових «Щоденник моєї секретарки». Разом з Капрановими Юрій Журавель долучився і до творення «Мальованої історії Незалежності України».

У 2016 році видав книгу-планшет «Битви за Землю Рідну».

«Хочеться, щоб кожен хлопчисько, який гортатиме ці сторінки, з головою поринув у час і простір славетних битв, уявив себе героєм-захисником», — розповідає Журавель.

У 2005 році став одним із засновників громадського руху «Не будь байдужим». У 2012 році створив громадську організацію «Діти підземелля».

Юрій Журавель зазначає: «Зараз я відчуваю, що на мені відповідальна місія – виховання майбутнього покоління. Я хочу, щоб вони були вільними творцями власних щасливих доль. Щоб відчули, наскільки приємно творити і перемагати. Для цього я використовую всі свої вміння і напрямки і «OT VINTA» і канал «Добродій», і малюнки, і книги, і бесіди».

У 2019-му видав книгу «Знай наших», головною метою якої було навернення молоді до української історії. Книга є частиною однойменного проєкта Юрія Журавля, до якого у тому числі входять лекції на YouTube-каналі.

Цілеспрямований та багатогранний Юрій Журавель розповість секрети як перетворити хобі на роботу, і навпаки.

Нагадаємо, фестиваль відбудеться 6-8 серпня у селі Рованці.

Купити квитки можна за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: