22:00, 28 листопада 2021

На Ковельщині перевірили пункти вакцинації

Вакцинація доступна для всіх і на сьогодні для зручності ковельчан, за окремим графіком, у вихідні дні та будні дні працює у населених пунктах  району 3 центри масової вакцинації та 26 пунктів щеплень проти COVID-19.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

27 листопада представники  районної влади спільно з представниками органів місцевого самоврядування продовжили інспектувати роботу, у вихідні дні, пунктів щеплень у Ковельській, Ратнівській, Люблинецькій та Поворській  територіальних громадах. Побувавши у Кортеліській, Тойкутській, Люблинецькій, Поворській АЗПСМ, у яких розміщені пунктах щеплень.

У пунктах щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Для того, аби запобігти інфікуванню, закликають ковельчан активно долучитися до вакцинації проти COVID-19.

Також на території Ратнівської територіальної громади провели моніторингове обстеження щодо дотримання санітарно-протиепідемічних правил і норм у «Кав’ярні».  Зокрема, перевірили наявність у працівників сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників і відвідувачів,  засобів індивідуального захисту, записів у журналі реєстрації температурного скринінгу працівників, інформаційних листів, та тимчасове маркування та наявність антисептичних та дезінфікуючих засобів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: