22:50, 11 Лютого 2019

На Ківерцівщині зафіксували перший випадок африканської чуми

Перший випадок африканської чуми свиней у 2019 році зафіксували на Ківерцівщині. Тіло дикого кабана виявив при обході єгер.

Про це повідомляє Ківерцівська райдержадміністрація.

Єгер ГО ТМР «Горинь» знайшов мертвого дикого кабана в лісосмузі на території мисливських угідь організації поблизу села Скреготівка Ківерцівського району. Він же і сповістив відповідні служби.

З метою встановлення причини загибелі дикого кабана, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області провели епізоотичне обстеження та відбір проби патологічного матеріалу (трубчасту кістку).

Матеріал направили до Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини для дослідження на наявність вірусу АЧС. Результати дослідження підтвердили ДНК вірусу Африканської чуми свиней.

За дорученням голови районної державної адміністрації розробили план заходів. Оповіщені усі служби, лісові та мисливські господарства району.

Наразі спеціалістами Ківерцівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проводяться подвірні обходи сіл Скреготівка, Берестяне.

Ситуація щодо попередження поширення епідемії африканської чуми свиней перебуває на особистому контролі голови районної державної адміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: