22:31, 25 Лютого 2019

На Ківерцівщині реконструюють дві амбулаторії сімейної практики

Амбулаторії Ківерцівщини, які реконструюють за кошти позики Світового банку, приймуть восени перших пацієнтів.

Про це повідомляється на сайті Волинської облдержадміністрації..

Реконструкція та ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у рамках реалізації будівельного компоненту субпроекту Світового банку і МОЗ «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» – у зоні особливої уваги упродовж тривалого часу.

Керівництво УОЗ ВОДА і консультанти субпроекту за участі керівників закладів охорони здоров’я та влади на місцях, а також виконавців робіт (підрядників), почали проводити виїзні консультації з населенням щодо наявності скарг, пропозицій та звернень громадян стосовно перебігу процесу виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єктах реконструкції/ капітального ремонту.

Першою таку інспекцію 22 лютого приймала Ківерцівщина. У цьому районі за кошти позики реконструюють два приміщення – під Цуманську та Олицьку амбулаторії. Відповідно до підписаних документів, роботи виконує ТОВ «Житлобуд-2» (у рамках договору після присудження акцепту за лотом №5 проведеного тендеру на пакет закупівель NCB-W 6.1.2. «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 17 об’єктів (2 фаза)»).

Як показали бесіди з представниками органів місцевого самоврядування, працівниками закладів охорони здоров’я та підрядної організації, за час виконання робіт жодних непорозумінь із місцевими мешканцями не виникало і скарги від громадян не надходили. Щоправда, затримка з оформленням дозвільних документів вплинула на власне процес реконструкції. А у Цумані через виявлений аварійний стан конструкцій нині проводиться коригування проекту. Але, попри певні робочі моменти, об’єкти планують здати восени 2019 року.

Разом із тим, заступник начальника управління начальник відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи Валентин Вітер і головний спеціаліст відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник провели невеличку інспекцію щодо того, як діючі амбулаторії використовують закуплені у рамках реалізації субпроекту обладнання, розхідні матеріали та медичні меблі.

Оскільки ж загалом за будівельним компонентом реконструкцію і капітальний ремонт мають здійснити у більш ніж трьох десятках приміщень, то у найближчі місяці така інспекція планує побувати на усіх об’єктах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: