11:21, 11 Березня 2021

На Ківерцівщині до вересня планують побудувати школу

Нині будівельна готовність навчального закладу становить 62 %. Кошторисна вартість – майже 114 мільйонів гривень, з яких у цьому році на будівництво передбачили 54,3 мільйона гривень.

Як тривають будівельні роботи на об’єкті програми «Великого будівництва» оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час робочої поїздки на Ківерцівщину 10 березня, — інформують на сайті Волинської ОДА.

Школу у селі Башлики розпочали будувати «з нуля» ще у 2018 році. Однак, продовжити будівництво нової школи вдалося завдяки програмі «Велике будівництво».

Потужність навчального закладу – майже 400 учнівських місць. Загальна площа освітнього закладу 8105 м².

Проєкт передбачає нове будівництво триповерхової споруди загальноосвітньої школи та двоповерхового фізкультурно-спортивного залу з перехідною галереєю на другому поверсі. На першому поверсі школи передбачається облаштування харчоблоку, навчальних кімнат для учнів 1-4 класів, навчально-виробничих приміщень, приймальної, навчальних кабінетів. На другому – облаштування актового залу, медичного та методичного кабінетів, кабінету психолога, учительської та класів. На третьому поверсі будуть розміщенні бібліотеки, приміщення адміністративно-господарського призначення та класні кімнати.

Завершити будівництво планують до вересня поточного року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: