22:16, 23 листопада 2022

На Камінь-Каширщині створюватимуть нові підрозділи пожежної охорони в сільській місцевості

У Камінь-Каширському районі керівники органів місцевої влади разом з рятувальниками докладають значних зусиль для покращення захисту мешканців віддалених сільських населених пунктів від пожеж.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Впроваджуючи досвід багатьох громад Волині та окремих регіонів нашої держави щодо успішного створення нових формувань місцевої та добровільної пожежної охорони, а також утримання існуючих, в кількох населених пунктах району уже завершуються будівельні роботи.

Зокрема, у селі Стобихівка завершується спорудження гаражу для пожежного автомобіля, який громада отримала безоплатно від ГУ ДСНС області. Місцеві вогнеборці охороняють від пожеж чотири села – Стобихівка,  Карасин, Карпилівка, Радошинка.

У селі Видричі підходить до завершення будівництво нового пожежного депо, що дозволить запрацювати тут підрозділу місцевої пожежної охорони – це принесе користь великій Камінь-Каширській територіальній громаді.

Для ознайомлення із ходом проведення будівельних робіт та станом вирішення організаційних питань робочу зустріч із очільницею районної військової адміністрації Ольгою Ващук в районі побував заступник начальника ГУ ДСНС області полковник служби цивільного захисту Василь Оліферчук.

Посадовці дійшли згоди продовжувати співпрацю та вжити всіх необхідних заходів для ефективного захисту мешканців району від пожеж і надзвичайних ситуацій, розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони в районі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: