11:12, 06 Червня 2026

На Камінь-Каширщині горіло торфовище

На території Камінь-Каширського району виникла пожежа торфовища поблизу села Воєгоща.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Для ліквідації пожежі на місце події прибули рятувальники 8-ї ДПРЧ міста Камінь-Каширський, а також працівники місцевої пожежної охорони сіл Воєгоща, Брониця та Ворокомле. Площа загорання торфу на 0,5 га, що сталося внаслідок спалювання сухої рослинності.

О 14:40 5 червня вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, тривали роботи з ліквідації займання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: