20:48, 29 Вересня 2022

На Харківщині загинув військовий із Велимченської громади

У результаті ворожого обстрілу на Харківщині загинув військовослужбовець Володимир Редькович.

Про це у «Фейсбук» повідомила голова Велимченської громади Анастасія Павлович.

«Щойно отримали офіційне підтвердження про загибель нашого Захисника, чудового сина, відважного воїна та дуже хорошої Людини – молодшого сержанта ЗСУ Редьковича Володимира Васильовича, 29.08. 1993 р. н., жителя с. Велимче. Володимир в 2014 році пройшов все пекло війни, а з перших днів повномасштабного вторгнення, без вагань став на захист рідної землі. Щирий син України загинув 28 вересня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання із захисту Незалежності України в районі населеного пункту Горобіївка Харківської області й до кінця лишився вірній військовій присязі.

Болить душа, серце переповнює лють. Не пробачимо… Загибель наших Героїв, світлих та щирих Людей, військові злочини не мають строків давності. Ворогам не буде місця на українській землі.

Висловлюю щирі співчуття батькам та рідним Володимира, друзям та побратимам. Поділяю біль та скорботу родини, сумую разом з Вами у ці чорні дні.

Тяжко змиритися з непоправним горем, яке продовжують приносити у нашу країну рашисти. Кляті вбивці та нелюди будуть відповідати перед Богом за всі злочини проти наших людей.

Ставши Ангелом, Вова, тримай наше небо там…

Вічна слава та шана Герою!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: