09:13, 03 Серпня 2021

На гутірки «Бандерштату» приїде нардепка

Народна депутатка Соломія Бобровська виступить на гутірці «Бандерштату» 7 серпня.

Про це інформують на сторінці фестивалю у «Фейсбук».

«Наша гостя — випускниця Інституту громадського лідерства та Канадсько-української парламентської програми. Закінчила філософський факультет Львівського університету ім. Франка, магістр філософії, заочна аспірантка. Стажувалась у Жіночій раді державної адміністрації штату Массачусетс (Бостон, США)

Біографія Соломії Бобровської і справді вражає: з 2002 року вона членкиня Пласту, у рамках якого заснувала дівоче об’єднання на всеукраїнському рівні, з 2009 року — членкиня ВМГО «Фундація регіональних ініціатив». У 2012-2013 роках була учасницею Громадського руху ЧЕСНО. У 2014 році обіймала посаду радниці віцепрем’єр-міністра України з гуманітарних питань, а у 2015 та з 2012 до 2014 року була координаторкою проектів ГО «Центр громадянських свобод». У 2015 році була призначена радницею голови Одеської ОДА, згодом ставши заступницею голови та виконуючою обов’язків голови Одеської ОДА — першою жінкою на цій посаді.

Нині Соломія Бобровська — дієва народна депутатка Верховної Ради України IX скликання, секретар Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Наразі — очолює ГО «Українська Основа», одним з напрямків якої є проект Студії жіночої політичної взаємодії для жінок південної та східної України. Себто, Соломія не стоїть осторонь злободенних процесів у державі й виправдовує звання справді народної обраниці.

Направду, не знаємо як наша гостя встигає так багато, але точно запитаємо у неї про це під час зустрічі на гутірках. Знаємо, що усі хто пильно слідкує за перипетіями української політики не оминуть цієї зустрічі, адже не лише зможуть поставити велику кількість запитань, а й отримати на них достовірні та цікаві відповіді», – зазначають організатори.

Нагадаємо, фестиваль відбудеться 6-8 серпня у селі Рованці.

Купити квитки можна за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: