18:22, 20 Липня 2021

На Горохівщині відбудеться фестиваль, присвячений пам’яті Миколи Гриба

Щорічно Горохівщина вшановує пам’ять співака, музиканта, диригента Миколи Васильовича Гриба, який відійшов у вічність у розквіті літ у липні 2017 року.

Про це інформують на сайті Горохівської міськради.

Гриб Микола Васильович своє життя присвятив творчій праці у галузі культури, брав активну участь у розвитку аматорського мистецтва нашого краю, популяризації української пісенної творчості, був учасником  народних аматорських колективів, незмінним солістом-вокалістом, сам особисто керував народними аматорськими колективами.

З метою вшанування пам’яті нашого талановитого митця, у 2020 році на Горохівщині вперше  започаткували фестиваль солістів-вокалістів та ансамблів малих форм, присвячений пам’яті Миколи Гриба «Недоспівана пісня життя».

У нинішньому році  з ініціативи Горохівської міської ради, відділу культури Управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я, Горохівського народного дому «Просвіта», фестиваль проходитиме вдруге.

Тож, запрошують кращих солістів-вокалістів, ансамблі малих форм громад для участі у фестивалі, який проходитиме на майдані Незалежності міста Горохова 23 липня о 19 год.

Фестиваль проводять за двома номінаціями:

– солісти-вокалісти;

– ансамблі малих форм.

Участь у фестивалі беруть солісти-вокалісти та ансамблі малих форм клубних установ громад  (1 учасник або 1 ансамбль).

До програми додається одна пісня (лірична, патріотична, естрадна)  під фонограму, супровід, а’cappella (за вибором).

Заявки надсилати потрібно сьогодні, 20 липня, на ел. адресу: rndhorohiv@ukr.net,  або “Viber” за номером 0977599553 (Іванна Шлапак). За довідками звертатись за  номером телефону 0977599553 (Іванна Шлапак).

Всіх учасників нагородять дипломами та сувенірами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: