18:13, 26 листопада 2018

На Горохівщині сезон полювання на хутрових звірів стартував без порушень. ФОТО

Учора, 25 листопада, у Горохівському районі стартував сезон полювання на хутрових звірів. У зв’язку з цим в межах мисливських угідь та лісового фонду посилили охорону. Окрім державної лісової охорони (ДЛО) та групи оперативного реагування ДП «Горохівське ЛМГ», територію патрулювали мобільні бригади ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Любомльське ЛГ», ДП СЛАП «Рожищеагроліс», ДП «Камінь-Каширське ЛГ». Уже традиційно такі рейди проводилися спільно з працівниками поліції та журналістами.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

“У нашому районі – одні з найбільших площ мисливських угідь в області – загалом 66 тис. га. Пропускна спроможність мисливців – 650. Цього сезону понад 300 з них отримали відстрільні картки на хутрового звіра, тож сьогодні чи в наступні вихідні вийдуть на полювання. Наше завдання – забезпечити, щоб усе було законно”, – розповідає директор ДП «Горохівське ЛМГ» Володимир Супрун.

Під час недільного рейду на Горохівщині перевірили понад 50 мисливців. Усі полювали цього дня у дозволених місцях та з усіма відповідними документами.

Варто зазначити, що з початку мисливського сезону на Волині склали близько 300 протоколів про порушення правил полювання. З них 242 – працівниками ДЛО. Минулими вихідними єгерська служба держлісгоспів області зафіксувала 8 випадків недотримання мисливцями відповідних законодавчих вимог. Така статистика свідчить про підвищення рівня культури мисливства.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: