18:20, 10 Січня 2019

На Горохівщині громада МП увійшла в ПЦУ

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці в селі Мерва у день Різдва Христового перейшла з Московського Патріархату в Православну Церкву України.

Про це повідомляє Волинська єпархія УПЦ КП.

За повідомленням канцлера єпархії протоієрея Миколи Цапа та горохівського декана протоієрея Андрія Сидора, 7 січня після різдвяного Богослужіння відбулися парафіяльні збори громади, які одноголосно вирішили про її вхід до ПЦУ.

Настоятель парафії протоієрей Павло Кліцук звернувся з проханням до керуючого єпархією митрополита Луцького і Волинського Михаїла, який схвалив рішення зборів, задовільнив прохання душпастиря та громади, видавши відповідний указ.

Владика подякував о. Павлу й вірним цього села за мужній крок – стати першою парафією Горохівщини, яка після підписання та вручення Томосу перейшла до Православної Церкви України. Важливий учинок села Мерви має послужити прикладом духовного єднання волинян для інших священиків та мирян.

Настоятель парафії продовжить служіння в цьому селі. Жодні заборони архієрея МП щодо душпастиря є неканонічними та недійсними.

До речі, раніше на Горохівщині з початком російської агресії з Московського Патріархату вийшли православні громади сіл Печихвости, Угринів та Стрільче.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: