15:01, 05 Квітня 2023

На Донеччині загинув військовий із села Городищенської громади

Городищенська громада втратила на війні ще одного молодого воїна.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом продовжує торкатися Городищенської громади. При здійсненні заходів із забезпечення оборони України на фронтах Донеччини загинув 28-річний Іван Герасимюк із Бережанки.

«Як би важко нам не було про це повідомляти, але сумні звістки продовжують надходити в нашу громаду. На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника.

Гірко та нестримно боляче отримувати сповіщення із таким змістом…

Командир міномета ІІ мінометного взводу мінометної батареї солдат Герасимюк Іван Володимирович, 1994 р. н., 1 квітня під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Новобахмутівка Донецької області в результаті артилерійського обстрілу отримав тяжке поранення, після евакуації та надання невідкладної медичної допомоги під час переміщення до шпиталю, внаслідок отриманих травм, помер.

Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою… Вічна пам’ять і шана тобі, Іване! Ти – наш Герой!

Глибоко співчуваємо рідним загиблого захисника України. Нехай Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами.

Жалоба в Городищенській громаді триває. Детальну інформацію про дату й час зустрічі нашого земляка Івана Герасимюка, полеглого за волю України, повідомлять згодом», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: