18:53, 08 листопада 2023

На Центральному ринку Луцька податківці виявили незаконний продаж тютюнових виробів

Днями під час проведення фактичної перевірки торговельного об’єкта на Центральному ринку у Луцьку встановили факт реалізації тютюнових виробів із низкою порушень податкового законодавства.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, податкові інспектори виявили, що громадянка здійснювала роздрібну торгівлю тютюновими виробами без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, не отримала ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та здійснювала торгівлю цигарками без марок акцизного податку.

Працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області зателефонували до служби 102 для виклику працівників поліції задля вилучення тютюнових виробів та складання протоколу про адміністративне правопорушення, а саме продаж тютюнових виробів без марок акцизного податку та відповідних дозвільних документів.

Працівники поліції встановили, що громадянка, яка здійснювала продаж тютюнових виробів без марок акцизного податку, не зареєстрована у встановленому порядку як фізична особа-підприємець платник податків. Тож працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення та вилучили з обігу 28 пачок тютюнових виробів різних марок на суму 2,05 тисячі гривень.

Встановлення факту порушення законодавства стало можливим завдяки небайдужості громадян, які надіслали відповідне звернення до ГУ ДПС у Волинській області про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції у Луцьку на Центральному ринку.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 777162, 777153, 777164 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: