18:23, 10 листопада 2021

На безпеку та оборону волиняни перерахували на чверть більше, ніж торік

За підсумками десяти місяців цього року внесок волинян в обороноздатність країни склав 339,4 мільйона гривень військового збору. Сума сплаченого військового збору в області на 25,2 % перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«В умовах військового протистояння фінансування заходів оборонного характеру та забезпечення національного війська – безумовний пріоритет. Кожен, хто працює легально, щомісяця  робить посильний фінансовий внесок для підтримки національного війська. Варто відзначити, що волинські працедавці у своїх переважній більшості не ігнорують вимоги закону, гідно оплачують працю найманих осіб та, відповідно, своєчасно перераховують військовий збір з виплаченої заробітної плати», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що лише завдяки сумлінню роботодавців та активній позиції громадян, котрі бажають мати офіційне робоче місце, бюджет отримує належні суми ПДФО і військового збору.

«Держава потребує відповідальності кожного платника податків з тим, щоб фінансувати нагальні соціально-економічні питання та забезпечувати оборону країни. Тому саме зараз фізичні особи, котрі раніше отримували доходи без належного оподаткування, можуть скористатися правом на одноразове добровільне декларування», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Волинські податківці консультують громадян щодо особливостей подання одноразової добровільної декларації за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10:00 до 12:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: