20:13, 16 Травня 2020

На березі водойми на Волині зібрали півтора десятка мішків сміття

Чергове прибирання берегової лінії водойм, ініційоване Волинським рибоохоронним патрулем, відбулося 15 травня.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль у «Фейсбук».

Так, державні інспектори прибирали берег Нововолинського водосховища, в межах міста Нововолинськ.

Учасники прибирання зібрали близько 15 мішків сміття: пластикових і скляних пляшок, поліетилену, целофану, недопалків, покришок тощо. Спільними зусиллями з берегу водосховища на сміттєзвалище вивезли повний причіп сміття.

Волинський рибоохоронний патруль нагадує, що дана акція необмежена в часі. Працівники рибоохорони планують і надалі здійснювати подібні акції та запрошують громадян долучатися.

Закликають пам’ятати, що кожен з нас щодня робить власний вибір: зберегти життя нашої планети чи сприяти її загибелі. Тому коли ви виходите на природу, не забувайте прибрати за собою та не лінуйтеся сортувати сміття. Своїм прикладом навчіть дітей та молодь дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Нагадують, що пластикові матеріали не розкладаються в ґрунті до 1000 років. Спалювати їх не можна, адже під час горіння виділяється діоксин, який згубно впливає на імунну систему людини. Період напіврозпаду діоксину в природі перевищує 10 років. Тому найбільш вигідним та екологічно чистим варіантом є вторинна переробка.

Два місяці тому, а саме 16 березня рибпатрульні вже прибирали Нововолинське водосховище. Тоді зібрали близько 50 мішків сміття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: