20:35, 14 Лютого 2018

На базі ПАТ «Теремно-Хліб» у Луцьку «гасили» пожежу. ФОТО

13 лютого на базі ПАТ «Теремно-Хліб» працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області з метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації провели функціональне навчання з групою осіб, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань з відпрацювання дій відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

За тактичним задумом навчань у приміщенні котельні відбувся вибух газу та виникла пожежа. Поранення отримали 2 особи із числа персоналу котельні.

Під час навчання керівництво та працівники підприємства організували роботу аварійної і медичної ланки по наданню першої медичної допомоги потерпілим та проводили аварійні роботи до прибуття спеціалізованих служб.

В ході навчань відпрацювали дії особового складу ланок пожежогасіння, аварійно-технічного  та медичного формування.

Пожежно-рятувальну операцію одночасно здійснювали у кількох напрямках: окрім ліквідації умовного загоряння проводилась евакуація працівників та їх укриття у захисній споруді (сховищі), а також відпрацьовували дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: