18:35, 04 Серпня 2018

На «Бандерштаті» Макс Кідрук розповів, чи буде атеїзм у його новій книзі. ФОТО

Сьогодні, 4 серпня, на «Бандерштаті» український письменник і мандрівник Макс Кідрук провів передпрезентацію книги «Де немає Бога».

“Розбитий літак на обкладинці, бо це єдине, що об’єднує всі історії в цій книзі”, – саме з обкладинки почав розповідати автор про нову книгу, яка вже зовсім скоро вийде у світ.

Графік туру “101 місто ДНБ” буде висвітлений вже 7 серпня на офіційних сторінках Макса в соціальних мережах. На самих презентаціях письменник буде розповідати, чому в романі є історія про американський футбол, який не популярний в Україні та інші цікавинки з процесу написання чи виникнення ідеї. Макс також додав, що є дуже великим фанатом американського футболу, який в Америці є потужною індустрією. Також автор наголосив, що “головне у книзі не назва, а її наповнення”.

“Роман не є антирелігійним. Роман є свідченням еволюції мого ставлення до релігій впродовж декількох років,” – відповідь на питання, що виникає у кожного потенційного читача, коли він бачить назву роману.

Менеджер Макса Кідрука – Елла, закликає усіх охочих приєднуватись до “МКteam” для допомоги з організації презентацій у різних містах України.

Макс наголосив, що головним для нього є читачі. А починати ознайомлюватись з його творчістю радить з книги “Де немає Бога”. 

“Якщо вона вам сподобається, то значить ви на одній хвилі зі мною, – зазначив автор. – Я не вірю у натхнення, його не існує. Його вигадали люди, які не хочуть щось робити. Я просто щодня прокидаюсь з масою ідей і бажанням щось робити. Мені пощастило займатись тією справою, яку я по-справжньому люблю.”

Наступного року варто чекати декілька “ніштяків”. Вже весною вийде збірка оповідань, де будуть і старі, і нові матеріали. Також уже є назва та обкладинка майбутньої книги “Доки світло не згасне назавжди”, що вийде у другій половині 2019 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: