20:49, 30 Липня 2021

На баланс «Луцькводоканалу» передали майно комунальних підприємств Луцької громади

З метою надання якісних послуг з водопостачання, водовідведення та каналізації приєднаних громад, депутати міської ради передали на баланс та в господарське відання КП «Луцькводоканал» майно комунальних підприємств Луцької міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Спілкуючись із мешканцями навколишніх сіл, ми бачимо, що там є серйозні проблеми із водопостачанням, – сказав міський голова Ігор Поліщук. – Це відбувається через не завжди правильну та відповідальну експлуатацію майна, тому необхідно все централізувати та передати КП “Луцькводоканал”, де є необхідні спеціалісти, обладнання та досвід експлуатації таких об’єктів. Втім наголошую, що жителям прилеглих громад необхідно усвідомити, що за водопостачання треба платити. Ми маємо серйозні зауваження щодо стану розрахунків в приєднаних громадах з тими комунальними підприємствами, які там існували. Ця історія тягнеться вже багато років, ще до приєднання”.

Ігор Поліщук дав завдання директору департаменту житлово-комунального господарства Миколі Осіюку, старостам сіл та представникам КП “Луцькводоканал” посилити роботу в цьому напрямку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: