22:39, 15 Жовтня 2020

На автоматизований облік оплати проїзду у Луцькій громаді додатково передбачать понад 2,7 мільйона

Депутати Луцькради затвердили Програму автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті Луцької міської територіальної громади на 2020–2024 роки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Йдеться щонайперше про додаткове фінансування у розмірі 2,711 мільйона гривень, необхідне для подальшого функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Оскільки до складу території Луцької територіальної громади входитимуть територіальні громади: Боголюбська, Жидичинська (Ківерцівський р-н), Заборольська, Іванчицівська (Рожищенський р-н), Княгининівська, Одерадівська, Озерцівська (Луцький р-н), Прилуцька (Ківерцівський р-н), Рокинівська, Шепельська, то міська влада повинна забезпечити електронними квитками на безоплатній основі людей, яким законом надано право пільгового проїзду.

Варто зазначити, щороку кількість осіб пільгових категорій у нашому місті збільшується на 2,5 тис.

У закладах загальної середньої освіти нашого міста навчається 28 тис. учнів. Щороку до першого класу зараховується 3,5 тис. учнів. Згідно інформації управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації у територіальних громадах, що входитимуть до складу території Луцької територіальної громади, навчається 2,3 тис. учнів. Відтак, усі діти теж повинні забезпечуватися електронними квитками безплатно.

Крім того, у Луцьку впроваджується цікавий проект “Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька” спільно з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Engagement Global gGmbH. Відтак, до завершення року у нашому місті будуть встановлені “розумні табло” та дев’ять “розумних зупинок”.

Тому для відображення даних на “розумних зупинках” та на “розумних табло” щодо прибуття громадського транспорту в режимі реального часу, необхідне забезпечення постійного інтернет-зв’язку, наявність якого має фінансуватися коштом міського бюджету.

У Програмі передбачать кошти і на розміщення інформаційних стендів з відображенням схем та розкладів руху громадського транспорту на зупинках громадського транспорту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: