10:39, 18 Січня 2021

На археологічні дослідження у Старому місті Луцька витратять понад 400 тисяч

Наукові археологічні дослідження (археологічні розкопки) при реставрації та відновленні пам’ятки архітектури національного значення: оборонної башти з муром  за проектом «Ремонтно-реставраційні роботи пам’яток архітектури національного значення: монастиря єзуїтів та оборонної башти з муром у Луцьку» коштуватимуть понад 400 тисяч гривень.

Виконавця робіт визначать у результаті відкритих торгів, які організовує виконавчий комітет Луцької міськради.

Тендерні пропозиції приймають до 27 січня. Строк виконання робіт – до 15 липня.

Очікувана вартість становить 437,641 тисячі гривень.

«Виконати археологічні дослідження засипаної ґрунтом підземної галереї між виявленими під час реставрації невідомими підземеллями башти Чорторийських та частини південно-західного крила монастиря єзуїтів з підвалами. Загальна площа ділянки для дослідження 55 метрів квадратних при заглиблені 4 метри. Провести археологічне розкриття відповідно до поданої схеми та, у разі виявлення, розчистити і дослідити археологічні, археологічно-архітектурні об’єкти і супутні їм давні культурні нашарування.

Виконати фотофіксацію археологічних розкриттів. Виконати графічне оформлення археологічних розкриттів. Виконати камеральне опрацювання отриманих матеріалів. Виконати обстеження фундаментів, несущих стін та (за наявності) склепінь підземної галереї у місцях археологічних розкриттів.

Підготувати Звіт за результатами наданих послуг, який повинен складатись із текстової та ілюстрованої частин», – йдеться у характеристиці робіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: