15:46, 13 Травня 2019

На 3D-принтері надрукували будинок для життя на Марсі. ВІДЕО

Нью-йоркське агентство дизайну та архітектури “AI SpaceFactory” надрукувало на 3D-принтері будинок для життя на Місяці або Марсі.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “Euronews”.

“Нью-йоркське агентство дизайну та архітектури “AI SpaceFactory” виграло у NASA 500 тис. доларів, надрукувавши на 3D-принтері будинок для життя на Місяці або Марсі”, – йдеться у повідомленні.

Сам конкурс тривав чотири дні. Завдання учасників полягало в тому, щоб надрукувати макет будівлі утричі менший, ніж оригінал, за мінімальної участі людини і з тих матеріалів, які можна знайти на Марсі.

Переможець “AI SpaceFactory” надрукував свою модель з біополімерного базальтового композиту, який біорозкладається і переробляється. Другий учасник конкурсу, Державний університет Пенсильванії, використав спеціальну бетонну суміш.

Обидві конструкції успішно пройшли випробування на міцність і герметичність димом і важкими вантажами. Коли в хід пішов екскаватор, будівля Пенсильванського університету не витримала навантаження і зруйнувалася, а конструкція “AI SpaceFactory” вціліла.

Повідомляється, що Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) запустило проект “3D-Printed Habitat Challenge” у 2015 році для розроблення екологічного житла для довгострокових космічних місій з можливістю використання цих технологій на Землі.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: