13:41, 27 Липня 2020

Митрополит Михаїл прокоментував теракт у Луцьку

Митрополит Луцький і Волинський закликав подякувати Господу за те, що зберіг людські життя під час інциденту в обласному центрі. Про це говорив архієрей під час проповіді в 7-му неділю після П’ятдесятниці на завершення Божественної літургії у кафедральному соборі Святої Трійці.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Згадуючи ті події, високопреосвященний зазначив, що саме Бог не допустив, аби «луцький терорист» убив когось чи зайшов до собору, як планував. Отже, Всевишній почув наші молитви.

На підтвердження керуючий єпархією нагадав слова зі Священного Писання: «коли не Господь береже місто, даремно пильнує сторожа» (Пс. 126:1). Це означає, що в нашому місті є праведники, зокрема, у цьому храмі. Творець любить наш край і не допустив тут статися лиху. Завдячуючи тим, хто завжди стоїть у церкві та щиро молиться, ми зберегли цей Божий дім і життя людей. «Наша молитва почута Богом», – упевнений архіпастир.

Тому владика закликає не говорити: «від мене нічого не залежить», а навпаки – ревно просити заступництва у Всевишнього та дякувати Йому за кожен прожитий день. Від нашої віри та молитви може залежати життя цілого міста і краю, стверджує митрополит Михаїл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: