16:18, 20 Березня 2020

Митрополит Михаїл порадив, чим варто займатися під час карантину

Багато хто нині відчуває трудність із тим, як скористатися такою кількістю вивільненого часу, перебуваючи в карантині. Що робити – рекомендує митрополит Луцький і Волинський.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Очікувана порада від священнослужителя, звичайно, це порада про молитву. Тепер вже не скажеш: стільки клопотів, що нема часу молитись. Раніше інформаційна служба єпархії повідомляла, що владика благословив о 21.00 молитися за подолання коронавірусу: тричі «Отче наш», тричі «Богородице Діво, радуйся», «Вірую», 90-й псалом, а також своїми словами.

Владика каже, що добре не тільки продовжувати цей чин, але й практикувати частіше. Наприклад, що три години: 9.00, 12.00, 15.00, 18.00 і 21.00.

А нагадувати про час такої щирої, посиленої домашньої молитви мають дзвони. Високопреосвященний доручав щонеділі о 9.00 дзвоніння у всіх храмах єпархії. Якщо в церквах віднайдуть можливість дзвонити що три години, закликаючи ставати до молитви.

До речі, Священний синод Православної церкви України затвердив спеціальну молитву під час пошесті згубної (епідемії).

Під час карантину слід більше читати Біблію, іншу духовну літературу, переглядати душекорисні фільми, спілкуватися з рідними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: