14:58, 30 Жовтня 2019

Митрополит Михаїл очолив синодальний підрозділ

На засіданні Священного Синоду митрополита Луцького і Волинського призначили керувати новоствореною комісією з питань монастирів та чернецтва.

Про це повідомили на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

До його наступного засідання владика має подати пропозиції щодо персонального складу комісії. В єпархії напрацювали чималий досвід у відновленні старих і спорудженні нових обителей, налагодженні монашого життя.

Окрім того, виконувачем обов’язки голови щойно створеного синодального видавничо-просвітницького управління призначили священника Івана Сидора, клірика Київської єпархії родом із Горохова. Управління єпархії давно чекало, що з’явиться такий підрозділ, бо маємо чималі напрацювання і в цій галузі, тому готові ділитися досвідом. На жаль, проєкти довгими роками не розглядались у патріархії УПЦ КП, тож надіються, що в ПЦУ становище зміниться.

Заступником голови богословсько-літургічної комісії став єпископ Кропивницький і Голованівський Марк (Левків), випускник Волинської духовної семінарії Київського патріархату, якого волиняни пам’ятають як першого ігумена відродженого Жидичинського монастиря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: