11:09, 15 Вересня 2023

Мистецтво заради перемоги: на благодійному заході «ARTилерія» у Боратині зібрали понад 720 тисяч гривень

Під час війни кожен українець має робити свій внесок у наближення довгоочікуваної Перемоги. Позаду — великий шлях героїчного спротиву нашого народу російському агресору, але розслаблятися зарано. Боротьба триває і попереду нас очікує ще багато випробувань, слід пам’ятати про нашу головну мету і гуртуватися навколо неї, адже наша сила — в єдності. Міцний, згуртований тил є головною мотивацією для наших захисників.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Чи можна наблизити Перемогу через мистецтво? Відповідь на це питання знають у Боратинській громаді, де 10 вересня відбувся головний благодійний мистецький захід року — «ARTилерія». Це масштабне дійство зібрало у Боратині понад тисячу відвідувачів.

Захід розпочали хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих захисників України, зокрема, жителів Боратинської громади. Важливою подією для громади стало нагородження мешканця села Городище Ігора Кримчука державною нагородою — медаллю «Захиснику Вітчизни».

На гостей заходу очікувало багато мистецьких локацій: виставки арт-об’єктів, різноманітні майстер-класи, «вільний мікрофон», фотозони та багато іншого. На кожній з локацій гості могли за своїм бажанням внести будь-яку грошову суму на потреби ЗСУ. Для комфорту маленьких відвідувачів функціонувала дитяча зона відпочинку. Різноманіття активностей дозволяло кожному знайти собі заняття до душі.

Родзинкою заходу стала збірна виставка місцевих майстрів «Громада в мініатюрі», на якій представили зменшені детальні копії відомих об’єктів Боратинської громади. У форматі «вільного мікрофону» жителі громади виконували власні вірші та пісні на патріотичну тематику.

Важливу роль у зборі коштів для захисників відіграв благодійний аукціон. Жителі громади виставляли на торги свої лоти, а переможну суму передавали до загального фонду.

«Приємно, що свій значний внесок до збору зробили і представники місцевого бізнесу. Таким чином, Боратинська громада вкотре довела свою єдність, любов до своєї землі та готовність допомагати нашим воїнам.

Отже, за допомогою жителів громади та представників місцевого бізнесу на благодійному мистецькому заході «ARTилерія» вдалося зібрати 720 850 гривень. Дякуємо кожному, хто долучився до цієї важливої справи!

Разом до Перемоги!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: