23:08, 17 Серпня 2023

М’ясопереробне підприємство з Харківщини переїжджає на Волинь

Сьогодні, 17 серпня, начальник ОВА Юрій Погуляйко разом з власниками харківського підприємства «Вовчанський м’ясокомбінат» домовилися про релокацію виробництва на Волинь. Бізнесмени для будівництва м’ясного центру обрали Ківерцівську громаду.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

«Це дуже добре, що до нашої області продовжують релокуватися підприємства. Адже нові інвестиції сприяють розвитку регіону, створюють нові робочі місця та нові можливості, – зазначив очільник області. – Наше завдання, як влади, допомогти розвиватися бізнесу на Волині».

Перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко додав: «У Волинській області є дуже великий інвестиційний потенціал. Близькість до кордону та ще багато інших факторів, які вигідні підприємцям».

Як розповів власник м’ясокомбінату Ігор Фельдштейн, виробництво розташовувалося у місті Вовчанськ Харківської області. Впродовж року там виготовляли 18 тисяч тонн сиров’ялених, сирокопчених та твердокопчених ковбасних продуктів. З 2019-го до 2021 року на підприємстві реконструювали забійний цех.

За декілька місяців до початку повномасштабного російського вторгнення відремонтований цех ввели в експлуатацію, а з 24 лютого 2022 року підприємство опинилося під російською окупацією та розграбоване.

«Після звільнення міста деяке обладнання ми вивезли. На жаль, російські ракетні атаки зруйнували виробництво, а обстріли продовжуються й до сьогодні.

Тому ми вирішили припинити там діяльність та переїхати у безпечніший регіон, – зазначив Ігор Фельдштейн. – З початку повномасштабного вторгнення велика кількість наших спеціалістів виїхали закордон та в інші області України. Зокрема, й на Волинь. Тому ми ухвалили рішення розглянути вашу область для будівництва м’ясокомбінату».

Опісля зустрічі присутні домовилися про подальшу співпрацю та допомогу з боку влади в реалізації задуманого проекту.

«Ми не здаємося. І здаватися не будемо. Збудували один раз збудуємо і вдруге», – ствердно підсумував власник м’ясопереробного підприємства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: