21:47, 20 Січня 2022

«Ми – це Україна»: на Ковельщині готуються до відзначення Дня Соборності

20 січня під головування заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана відбулося засідання оргкомітету з   підготовки  та відзначення в районі Дня Соборності України. Учасниками засідання були перший заступник голови райдержадміністрації Галина Коляда, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

В ході засідання визначили перелік заходів, які запланували провести з нагоди 103-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цьогоріч вони проходитимуть під гаслом «Ми – це Україна».

Відтак,  в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  учасників Революції Гідності, АТО/ООС, представників політичних формувань, громадськості та духовенства  району.

Урочисті заходи пройдуть з покладанням квітів до пам’ятних знаків борцям за незалежність України, місць поховань учасників АТО. Окрім того, в закладах освіти району запланували проведення тематичних уроків, інформаційних годин, інших заходів, присвячених Дню Соборності України, в закладах культури – культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів, в бібліотеках – книжкових виставок,  що висвітлюють  історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою державність. У храмах району відслужать молебні за мир і єдність в Україні.

Жителів району запрошують долучитися до відзначення пам’ятної історичної дати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: