14:07, 16 Липня 2019

Музика, конкурс Княгинь-Берегинь і безплатний куліш: яким був фестиваль «Княжий»*

Багато якісної музики, середньовічних розваг, конкурсів та смачної їжі було протягом двох днів безалкогольного фестивалю «Княжий», який відбувся за підтримки «Епікур».

Фестиваль тривав 13-14 липня у селі Заріччя, що поблизу Володимир-Волинського.

«Епікур» є титульним партнером фестивалю уже третій рік поспіль. Компанія підтримує фестиваль, адже однією із їхніх основних цінностей є здоровий спосіб життя. Цю цінність компанія розвиває не лише у своїй команді, а й залучає сім’ї своїх працівників. Окрім того, дотримання здорового способу життя пропагують й серед жителів міста. «Епікур» запрошує приєднуватися не лише до свого спортивного руху, а й до своєї команди, адже компанія завжди зацікавлена у кваліфікованих кадрах, котрі розділяють її цінності.

Компанія вирощує смачну та здорову курочку без антибіотиків та інших стимуляторів росту, щоб допомагати кожній людині вести здорове та щасливе життя й будувати його для близьких. Саме тому тематика безалкогольного фестивалю близька для неї.

На фестивалі діяло декілька локацій – дитяча зона, містечко готів, які приїхали із Польщі, ярмарок від ОТГ, де можна було посмакувати смаколики та почути автентичних волинських пісень, майстер-класи, середньовічні розваги та ще багато цікавого. На гутірковій сцені обговорювали важливі теми про сортування сміття, українське кіно, музику тощо. А ввечері публіку підігрівали українські гурти так, як «Ethaterra», «Медовий полин», «Карна», «O. Torvald», «Cardiomachine», «Ot Vinta» та «Скай».

«Епікур», як титульний спонсор часу теж не гаяв і влаштував для відвідувачів забави та смакоту. Два дні відвідувачі могли абсолютно безплатно скуштувати смачний куліш, долучатися до конкурсів та вигравати сувенірну продукцію та сертифікати на тижневі набори курятини.

На другий день фестивалю, 14 липня, зранку всі гості змогли подбати про своє здоров’я – «Епікур» організував для них ранкову руханку, як робить це традиційно для своїх працівників. Під драйвову музику гості виконували вправи та просиналися, заряджаючись енергію на весь день. Компанія рекомендує виконувати зарядку щоранку, аби тримати себе постійно у формі. 

Після обіду на «Княжому» відбувся конкурс «Княгиня-Берегиня» серед заміжніх жінок. Одним із завдань для них було приготувати свою страву. «Епікур» надав для цього курятину і учасниці мали змогу пофантазувати та приготувати щось цікаве із курочки. Після завершення конкурсу всі учасниці отримали набори курятини.

До слова, 27 липня, «Епікур» запрошує усіх долучитися до марафону здоров’я, який відбудеться з нагоди дня Володимира-Волинського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: