15:46, 16 листопада 2018

Музей Корсаків відкриває Академію сучасного мистецтва

У день студента, 17 листопада, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків розпочинає новий освітній проект – Академія сучасного мистецтва – для всіх, хто готовий розвивати себе творчо, інтелектуально та емоційно.

Про це повідомляють організатори.

Щосуботи: всі актуальні види мистецтв в авторських студіях та лекторій «Історія сучасного мистецтва: ХХ –ХХI ст.

17 листопада на гостей чекає: 

о 13:00 – авторський майстер-клас із виготовлення та друку гравюри, технікою високого друку, але без станка (!) , унікальним авторським способом відомої художниці Альбіни Ялози з Києва. Тривалість: 3 години, з перервою на чаювання.

“Результатом стане ваша авторська творча робота, яку ви зробите спілкуючись з художницею, та заберете свій твір додому, – кажуть організатори. – Матеріалами ми забезпечуємо, тож беріть з собою лише добрий настрій та 300 грн за участь”.

о 17:00 – лекція від мистецтвознавця, куратора Олександра Сушинського “Пост-концептуальне мистецтво”.

Цейкурс лекцій – це єдиний міждисциплінарний конструкт, який включає дослідження ключових напрямків естетики ХХ – поч. ХХI ст.:

1. візуальне мистецтво (живопис, фотографія, відео-арт, кіноавангард);

2. перформативні практики (історія перформансу, постдраматичний театр, contemporary dance);

3. історія академічної музики;

4. концептуалізм, естетика взаємодії, інтервенціонізм, ленд-арт, science art, нові медіа.

Лекторій побудований за принципом хронологічного охоплення найбільш значущих дослідницьких практик мистецтва ХХ ст. При цьому розвиток показали через майже всі медіальні форми: від поезії до перформансу та інших комбінованих практик. Крім того, будуть досліджувати, читати, обговорювати найважливіші тексти, есе з філософії, теорії мистецтва (В. Беньямін, Ж. Ранс’єр, Ф. Джеймісон, Ж. Ф. Ліотар, А. Бадью) і прикордонних сфер культури.

Квиток на одну лекцію – 75 грн, абонемент на 4 лекції – 200 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: